OSŁONY ANTYWIRUSOWE

Osłona ochronna z plexi na ladę lub biurko to dodatkowa bariera, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszących drogą kropelkową (m.in. grypa, angina, odra, przeziębienie czy COVID-19).
Zapewnij bezpieczeństwo dla swoich pracowników i klientów za pomocą estetycznej osłony. Bezbarwny kolor nie utrudnia kontaktu wzrokowego, a także nie wpłynie na wygląd reszty otoczenia.
Osłony z plexi są zalecane przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny oraz przez Naczelną Izbę Aptekarską jako jeden z koniecznych zabezpieczeń przy obsłudze klienta.
Image
Oferujemy osłony antywirusowe z pleksi

osłony na nóżkach z pleksi / osłony nabiurkowe na metalowych konstrukcjach / osłony nablatowe z rurek niklowanych
 / osłony mocowane do krawędzi biurka / podwieszane osłony z pleksi  / przegrody pracownicze z pleksi / osłony stojące - podłogowe  / systemy modułowe osłon z pleksi  / wykonanie osłon z pleksi na wymiar

Nasza oferta

1

OSŁONY NABIURKOWE /MOCOWANE DO KRAWĘDZI BLATU, WOLNOSTOJĄCE/

Osłona ochronna z plexi posiada szeroką powierzchnię osłaniającą. Wersja z uchwytami mocującymi w postaci klemy do biurka lub wolnostojąca umożliwia regulację dzięki czemu mozna uzyskać miejsce, przez które można przekazać dokumenty, kartkę z listą zakupów, kartę płatniczą, receptę, kartę paliwową lub gotówkę, aby przekazać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu bezpośredniego z drugą osobą.

2

EKONOMICZNE OSŁONY Z PLEKSI

Osłona ochronna z plexi posiada szeroką powierzchnię osłaniającą - wersja z okienkiem (lub bez okienka), przez który można przekazać dokumenty, kartkę z listą zakupów, kartę płatniczą, receptę, kartę paliwową lub gotówkę. To wystarczająca ilość miejsca, aby przekazać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu bezpośredniego z drugą osobą.

3

OSŁONY Z PLEKSI PODWIESZANE

Oferowany produkt to osłona antybakteryjna wykonana z plexi bezbarwnej o grubości 3mm. Produkowaną przez nas osłonę możesz w kilka sekund podwiesić do haczyków w suficie. W tym celu możesz użyć sznurka, żyłki, łańcuszka lub stalowej linki.

4

OSŁONY ANTYWIRUSOWE PODŁOGOWE

Podłogowa ścianka antywirusowa stanowi idealną osłonę przy biurku, w sądzię osłaniającą referenta. Zestaw kół zapewnia ściance mobilność.

ZALETY

Są aż 3 możliwości skorzystania z osłon ochronnych (cięte/wolnostojace osłony na biurko, gięte osłony, wiszące, podwieszane szyby ochronne - zakup plexi z otworami)
Oferujemy nasze rozwiązanie w postaci ekranów ochronnych, które jest bezpieczne i estetyczne na rurkach stalowych niklowanych, w wersji z płyty meblowej mdf oraz osłon z samej pleksi
Możliwość wykonania otworów w pleksi, które ułatwią instalację/wykonanie osłony wiszącej
Osłony z pleksi chronią przed bakteriami, wirusami i innymi zarazkami dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości. Należy jednak czyścić je preparatami przeznaczonymi do płyt i plex akrylowych
Bezbarwny kolor – najlepsza przezroczystość
Osłony są łatwe w utrzymaniu czystości. Należy jednak czyścić je preparatami przeznaczonymi do płyt i plex akrylowych
Grubość osłony z pleksi: 3 mm, 4mm, 5mm wg życzeń
Szyby ochronne z pleksi są łatwe w montażu. Wystarczy złożyć osłonę i na taśmie dwustronnej przykleić ją do blatu (nie uszkadza powierzchni, na której jest montowana konstrukcja).
Produkt Polski - GWARANCJA JAKOŚCI.

KILKA SŁÓW O OSŁONACH PRINTSOFT

POSIADAMY

własny park maszynowy z laserem, gdzie docinamy pleksy, dzięki czemu krawędzie są idealnie gładkie i nie mają tzw. "zadziorów”, które powstają przy cięciu nieprofesjonalnym sprzętem.

REALIZUJEMY

własny park maszynowy z laserem, gdzie docinamy pleksy, dzięki czemu krawędzie są idealnie gładkie i nie mają tzw. "zadziorów”, które powstają przy cięciu nieprofesjonalnym sprzętem.

PROJEKTUJEMY

własny park maszynowy z laserem, gdzie docinamy pleksy, dzięki czemu krawędzie są idealnie gładkie i nie mają tzw. "zadziorów”, które powstają przy cięciu nieprofesjonalnym sprzętem.